A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Педагоги мають можливість долучитись до флешмобу "Разом для найкращого Інтернету!" і встановити рекорд України

Дата: 02.02.2022 09:51
Кількість переглядів: 61

Педагоги мають можливість взяти участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі "Разом для найкращого Інтернету!", який відбудеться 8 лютого 2022 року.

Флешмоб проводитиметься до Дня безпечного Інтернету в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.

У межах заходу, який відбудеться 8 лютого 2022 року з 14:00 до 15:00, буде реєструватися рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних класах Google for Education.

Під час заходу будуть презентовані можливості цифрових інструментів Google Workspace for Education та “Посібник із безпеки дітей в Інтернеті”. Також учасники виконають вправи у віртуальних кімнатах, отримають рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в Інтернеті, дізнаються, як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки, отримають підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності.

Для ефективної організації флешмобу необхідно до 4 лютого 2022 року ознайомити педагогічних працівників закладів освіти про заходи щодо підготовки та проведення реєстрації рекорду.

Підготовка закладів освіти здійснюється за такими етапами:

• до 6 лютого – визначення кількості учасників і заповнення реєстраційної форми від закладу;

• з 1 до 7 лютого – ознайомлення з алгоритмом участі, тестування пристроїв та програмних засобів учасників;

• із 11:00 до 14:00 8 лютого – приєднання кожного учасника до відповідного Google Класу за посиланням-запрошенням зі сторінки з розподілом віртуальних кімнат;

• із 14:00 до 15:00 – перегляд трансляції прямого ефіру й виконання разом з освітянами України чотирьох вправ;

• о 15:00 – завантаження електронного посібника та цифрового бейджа учасника флешмобу.

Усі інструкції, матеріали, а також форму зворотного зв’язку в разі запитань чи уточнень опубліковано за посиланням. Для додаткових запитань чи уточнення деталей можна звернутися на електронну адресу sb@cfcbigideas.com.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень