A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Наша команда

                             

Колектив Центру – це команда однодумців, метою якої є створення єдиної системи сприяння безперервному професійному розвитку педагогів для забезпечення якісної освіти юних мешканців Безлюдівської селищної ради.

   ДИРЕКТОР

КРИВОШЕЯ ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

здійснює загальне керівництво діяльністю Центру, консультування та професійну підтримку керівників закладів освіти, заступників керівників закладів загальної середньої освіти, педагогічних працівників щодо проведення атестації та підвищення кваліфікації.

 

 

 

 

 

 КОНСУЛЬТАНТ

АНДРУС ІРИНА МИКОЛАЇВНА

здійснює консультування та професійну підтримку педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, вчителів початкової школи, вчителів предметів соціальної та здоров’язбережувальної, мистецької освітніх галузей; педагогів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, педагогічних працівників з питань організації виховної роботи та громадянської освіти, бібліотекарів ЗЗСО.

Здійснює організаційний супровід конкурсів «Кращий вихователь Харківщини», «Фестиваль «добрих практик»

 

 

КОНСУЛЬТАНТ

ФЕСЮК ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА

Здійснює консультування та професійну підтримку вчителів предметів мовно-літературної, математичної, громадянської та історичної, природничої, інформатичної освітніх галузей, педагогічних працівників з питань особливостей організації дистанційного навчання.

Здійснює організаційний супровід конкурсу «Учитель року», адміністрування сайту КЗ «Безлюдівський ЦПРПП»

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень