A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Науковий ліцей Чурюмова спільно з волонтерами запустили платформу з безкоштовними онлайн уроками

Дата: 04.03.2022 11:45
Кількість переглядів: 39

1 березня відбувся запуск  освітньої онлайн платформи від «Наукового ліцею ім. Клима Чурюмова", до якої можуть долучитись усі школярі України, які  мають доступ до Інтернету. Дана ініціатива  спрямована на зменшення  стресу дітей і забезпечення доступу до освіти  під час активних бойових дій в Україні. Презентація  можна переглянути на ютуб каналі за посиланням: https://youtu.be/-sY2ucZiCAo

На прохання батьків дітей України, котрі сидять в підвалах/бомбосховищах, перемістились в нові місця проживання, їдуть/виїхали закордон або знаходяться поруч з батькам, які працюють та волонтерять в режимі 24/7 задля перемоги України створено освітню платформу на базі Наукового ліцею Чурюмова. Вона  дає можливість усім школярам, які мають доступ до мережі Інтернет, слухати предмети шкільної програми, науково-популярні лекції, Speaking Club, авторські курси від вчених та митців та цікаві інтерактиви неформальної освіти. Протягом дня будуть регулярні включення психологів. Ці заняття відбуваються за розкладом в режимі реального часу з живим вчителем. 

Науковий ліцей Чурюмова - це фізмат онлайн школа, в якій навчаються учні 5, 6 класів. Тому для школярів цих класів  в розкладі є предмети за державним стандартом спеціалізованої наукової освіти. Одночасно, створено розклад для слухачів різновікової групи. Планується відкриття занять для інших класів, на які буде запит у батьків.

В дані скрутні часи  найважче нашим дітям - вони налякані і спантеличені. Школи не працюють, обірвані зв'язки з друзями і однокласниками. Щоб зменшити психологічну напругу, стрес та відволікти від реалій сьогодення, запрошуємо всіх, хто має можливість, приєднуватись до занять в  Ліцеї. Онлайн заняття будуть проводитись  з вчителями в режимі живого спілкування.

Слухачем онлайн занять може стати кожен бажаючий незалежно від віку та класу, підключившись до будь-якого заняття з нашого розкладу, котрий публікується в нашому телеграм каналі.

Щоб приєднатись до наших занять, необхідно:

1. Зареєструватися за посиланням  заповнивши гугл-форму: https://forms.gle/KJEFsbwaTDJZ8VaKA

2.  Встановити на своєму пристрої додаток Telegram

3. Після реєстрації Вас буде приєднано до нашого телеграм-каналу, де буде надаватись щоденний розклад занять для дітей різновікових груп та інші інформаційні оголошення.

Ця ініціатива здійснюється Науковим ліцеєм Чурюмова  на засадах волонтерства спільно з ВГО “Поруч”, Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України як відкрита освітня мережа, до якої можна приєднатись.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень