A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Навчальні ресурси на українському сервері ua.mozaweb.com — у відкритому доступі!

Дата: 10.03.2022 12:29
Кількість переглядів: 91

Навчальна програма mozaBook до завершення навчального 2021-2022 року — у вільному доступі.

На українському сервері ua.mozaweb.com для зареєстрованих користувачів відкриті усі навчальні ресурси без введення кодів активації. Освітяни, діти та батьки можуть відкривати навчальні 3D, Цифрові уроки, зображення, відео. Це матеріали на сайті, у програмі mozaBook на ОС Windows чи в мобільних додатках на Android.

Реєструйтесь на сайті й отримуйте доступ до всіх матеріалів платформи. Відеоінструкція від тренера компанії EdPro Дмитра Галька, як створити власний обліковий запис учителю чи учневі на ua.mozaweb.com

Також Микола Пірогов підготував методичні матеріали учням, які самостійно опрацьовуватимуть навчальний матеріал з різних предметів чи в супроводі батьків. Відкрити посібник "Методичні матеріали для самостійного навчання" на mozaweb.

У посібнику містяться 11 розділів: відповідно до кількості класів. У кожному розділі (класі) є посилання на методичні рекомендації щодо використання інтерактивного контенту з різних навчальних предметів (біології, хімії, фізики, історії, природознавства тощо), які містять посилання на безліч навчальних ресурсів, зокрема: 3D-сцени, відеосюжети, інтерактивні уроки, ігри, вправи, різноманітні інструменти, підручники та інше. Усі навчальні ресурси розбиті по темах згідно з діючими навчальними програмами.”

Також Микола Пірогов підготував методичні матеріали учням, які самостійно опрацьовуватимуть навчальний матеріал з різних предметів чи в супроводі батьків. Відкрити посібник "Методичні матеріали для самостійного навчання" на mozaweb.

ПЗ Mozaik Education — багатофункціональне та зручне презентаційне ПЗ для викладачів, учителів, учнів. Охоплює більшість предметів шкільної програми та дозволяє будь-який урок перетворити в захопливу пригоду на очному та дистанційному навчанні!

• 1300+ 3D-презентацій, які містять понад 5000 3D-моделей

• 1300+ відео

• 5300+ фото та ілюстрацій

• 118+ інструментів

• 450+ цифрових уроків

• 200+ українських підручників / посібників


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень