A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Особливості оформлення шкільної документації вчителем, який перебуває за кордоном

Дата: 06.04.2022 14:05
Кількість переглядів: 52

Як відбувається оформлення шкільної документації (календарні плани, журнали тощо) під час дистанційної роботи у випадку, якщо вчитель перебуває за кордоном і не планує повертатися в Україну до кінця навчального року?

Відповідно до пункту 11 розділу ІІ Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08.09.2020 № 1115, облік навчальних занять і результатів навчання учнів під час дистанційного навчання здійснюється відповідно до законодавства (у класному журналі, свідоцтвах досягнень).

За рішенням педагогічної ради закладу освіти для організації дистанційного навчання може використовуватися електронний розклад занять, електронний класний журнал/щоденники.

Заповнення Класного журналу у паперовій формі може відбуватися після повернення вчителя з-за кордону. Але зазначене питання має бути врегульоване рішенням керівника (наказом), яке приймається відповідно до статті 23 Закону України «Про освіту» в межах гарантованої державою академічної, організаційної, фінансової і кадрової автономії закладів освіти.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень