A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Учням, які навчаються онлайн, допоможе телеграм-бот

Дата: 14.04.2022 10:03
Кількість переглядів: 49

Для учнів 1–11 класів, які втратили зв’язок зі школою, створено телеграм-бот, що допоможе організувати навчання онлайн.

Школярі, які під час війни опинилися за кордоном або на тимчасово окупованій території, можуть регулярно отримувати посилання на навчальні відео, конспекти, підручники й завдання.

Сервіс Всеукраїнська школа онлайн: бот створено волонтерами сайту Освіта.ua на базі Всеукраїнського розкладу, розміщеного на сайті Міністерства освіти.

Приєднавшись до бота, школярі насамперед мають обрати клас, у якому навчаються. Відтак кожного дня, на який заплановано навчання, користувачі отримуватимуть розклад з усіма необхідними посиланнями. Також бот нагадуватиме про наступне заняття за 10 хвилин і за 2 хвилини до його початку.

Учні 1–4 класів автоматично отримуватимуть відповідні посилання на відеоуроки й навчальні матеріали. Учням 5–11 класів для користування ботом необхідно додатково зареєструватися на платформі Всеукраїнської школи онлайн. 

Нагадаємо, що сайт Освіта.ua розробив докладний алгоритм для учнів і батьків щодо дій у ситуації, коли школа не проводить онлайн-навчання.

Створення бота є черговим кроком допомоги українським учням. Він дозволить дітям, які перебувають у скрутній ситуації, ефективно організувати своє навчання, навіть не маючи зв?язку зі своєю школою.

ПЕРЕЙТИ ДО ТЕЛЕГРАМ-БОТА


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень