A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Про проведення Всеукраїнського семінару-практикуму з фізичної культури 12.05.2022

Дата: 11.05.2022 11:50
Кількість переглядів: 130

Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 05.05.2022 № 22.1/10-517 повідомляє, що 12 травня 2022 року в режимі онлайн відбудеться Всеукраїнський семінар-практикум «Реалізація компетентнісного підходу на онлайн-уроці фізичної культури».

Організаторами семінару-практикуму є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «ЮкрейнЕктів».

До участі запрошуємо представників органів управління освітою, керівників і вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти та закладів професійної (професійно-технічної освіти»), науковців, аспірантів, усіх осіб, які зацікавлені та небайдужі до здоров’я дітей, підлітків та учнівської молоді.

Особисто запрошуємо вчителів фізичної культури Харківської області та міста Харкова, розуміючих, що залучення учнів/учениць до фізичної активності в умовах воєнного часу є засобом збереження їх психічного та фізичного здоров’я; підвищення ефективності онлайн уроків фізичної культури в закладах загальної середньої освіти сприяє збільшенню фізичної активності, розвитку навичок до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя серед учнів/учениць.

Початок заходу о 14:00.

Попередня реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/Tqgh7p7J8zaDYd9G9

Семінар-практикум пройде за участі експертів компанії Інтерспортсервіс, ГО «ЮкрейнЕктів», науковців освітньої галузі Державного стандарту базової середньої освіти «Фізична культура». Участь у семінарі безкоштовна.

Учасники семінару-практикуму зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 1 ЄКТС.

Довідки за телефоном:

067- 756-65-52 Андрій Анатолійович Боляк (м. Київ)

097- 842-32-67 Галина Анатоліївна Коломоєць (м. Київ)

066- 430-35-79 Ірина Василівна Волкова (м. Харків)


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень