A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Засідання івент-клубу медіаграмотності «Медіаосвіта: виклики воєнного часу»

Дата: 19.05.2022 11:26
Кількість переглядів: 42

У межах програми дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня «Науково-методичні основи створення моделі наскрізної медіаосвіти в закладах освіти Харківської області» та тематичної школи педмайстерності «Освітній простір медіаграмотності закладу загальної середньої освіти» 17 травня 2022 року відбулось засідання івент-клубу медіаграмотності «Медіаосвіта: виклики воєнного часу».

Засідання було організоване та проведене Центром медіа та інформаційних технологій, кафедрою методики навчання мов та літератури КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти спільно з Академією Української Преси. У роботі івент-клубу взяли участь 118 педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти Харківської області.

Під час засідання були розглянуті питання: як медіаосвіта відповідає на виклики воєнного часу; якими є особливості спілкування з учнівством у часи війни; наскільки слід довіряти різноманітним джерелам інформації; як убезпечити себе від інфодемії часів війни?

Переглянути відеозапис засідання можна за посиланням https://youtu.be/z2QUEYFZxRE , а презентаційні матеріали – https://bit.ly/39xzFa9


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень