A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Мобільний творчий колектив вчителів предметів «Трудове навчання» і «Технології»

Дата: 24.05.2022 10:23
Кількість переглядів: 40

24 травня 2022 року  КВНЗ "ХАНО" відкрив доступ до матеріалів інтерактивного спілкування за темою «Презентація варіантів вибору проєктів і проєктно-технологічної системи навчання учнів 5-9 класів в умовах воєнного стану» у межах роботи мобільного творчого колективу «Вдосконалення проєктно-технологічної діяльності вчителів предметів «Трудове навчання» і «Технології» в умовах НУШ».

Матеріали  будуть доступні до 24.06.2022 року за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1V_v1Hzn1SPIvrfPjtlOLba47z5CD7s5z?usp=sharing

Захід проводиться в асинхронному режимі.

Запрошуємо: учасників МТК, керівників ТМО предметів «Трудове навчання» і «Технології», які були попередньо зареєстровані, та усіх бажаючих учителів предметів «Трудове навчання» і «Технології».

 

Зміст кейсу:

  1. Презентація за темою «Презентація варіантів вибору проєктів і проєктно-технологічної діяльності учнів 5-9, 10-11 класів в умовах воєнного стану». Вербенко С.Б., методист Центру громадянського виховання (на волонтерських засадах).
  2. Презентація за темою «STEM-проєкт на уроках трудового навчання». Вороніна Г.Л., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості.
  3. Методичний матеріал. Презентація за темою «Методичні рекомендації для вивчення предметів «Трудове навчання» і «Технології» в умовах воєнного стану». Вербенко С.Б., методист Центру громадянського виховання (на волонтерських засадах).
  4. Практичне домашнє завдання.
  5. Перелік джерел для самостійного опрацювання.
  6. Рекомендації щодо опрацювання матеріалів кейсу.

« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень