Третє заняття тематичної майстерні класного керівника за темою «Формування безпечної поведінки підлітків в Інтернеті»
Центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя КВНЗ "ХАНО" спільно із Центром громадянського виховання підготовлено матеріали тематичної майстерні класного керівника «Превентивне виховання в роботі класного керівника на засадах педагогіки партнерства» та методичні матеріали за темою «Формування безпечної поведінки підлітків в Інтернеті» (в межах ХАБу «Здорова школа» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини — 2030»). Заняття проводиться в асинхронному режимі. 13 червня 2022 року відкрито доступ до матеріалів, з якими можна ознайомитися до 13 липня 2022 року за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1zkdoO8UeByrId5Ybc4OUJBcR-SCO__Su?usp=sharing
Адресна категорія: Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти (класні керівники).