A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Мінцифри запускає новий проект IT Generation для навчання ІТ-спеціальностей

Дата: 30.06.2022 10:27
Кількість переглядів: 48

Міністерство цифрової трансформації разом із партнерами, блокчейн-екосистемою Binance та Львівським ІТ Кластером, запускає новий проект IT Generation. Завдяки йому українці зможуть безоплатно отримати професію у сфері IT.

У липні почнеться прийом заявок від шкіл. А вже в серпні — від студентів.

В Україні наразі нараховується більше 10 млн внутрішньо переміщених осіб, а ІТ залишається однією з небагатьох індустрій, які продовжують стабільно працювати та розвиватися. Незважаючи на повномасштабну війну, українські ІТ-компанії зберігають свої потужності, виконують контракти, а отже, потребують кваліфікованих працівників.

Основна мета IT Generation — допомогти талановитим українцям знайти себе в одній з найперспективніших сфер, продовжити працювати та розвивати українську економіку заради перемоги та успішного майбутнього нашої держави.

«Ми розуміємо, що освіта та можливість опанувати нову професію в нинішніх умовах надзвичайно важлива. Сьогодні ми запускаємо пілотний проєкт IT Generation. Він ляже в основу масштабного національного проекту, який запуститься найближчим часом і дасть можливість 60 тисячам українців здобути безоплатну та якісну ІТ-освіту. Так ми зможемо вирішити кадрову проблему в IT, що дозволить галузі розвиватися швидше. Разом з тим ІT Generation дасть можливість людям, що втратили роботу через війну, знайти себе в новій перспективній галузі», — зазначає Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Навчання за програмою триватиме від 2 до 6 місяців. У проекті зможуть взяти участь громадяни України віком від 21 до 60 років, які не здобувають формальну освіту та не мають кваліфікації й досвіду роботи в ІТ. Рекомендований рівень володіння англійською мовою — В1 (середній).

Учасники програми зможуть вивчати:

Blockchain Development, FrontEnd, QA, JavaScript, Python, Java, а також нетехнічні програми: ProjectProduct Management, UX/UI design, Digital Marketing, Business Analysis, HR.

Вдячні Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю, Міністру економіки Юлії Свириденко та команді Міністерства економіки за підтримку в реалізації цієї важливої ініціативи та готовність масштабувати її на всю країну за державні кошти.

Довідково

Проект реалізується за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Проекту ПРООН «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні».


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень