A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Інтерактивна хімія: Підбірка сучасних інструментів для учителів хімії

Дата: 12.10.2022 09:30
Кількість переглядів: 29

Сподіваємося, наші підбірки допоможуть вчителям зробити найкращі уроки для своїх учнів.

Ресурси EdPro для вчителів хімії

mozaBook, mozaWeb, методичні посібники з Цифровими уроками, 3D, підручники

Для учителів хімії EdPro пропонує методичні матеріали для 7-11 класів. Наповнені інтерактивними завданнями, 3D, відео, іграми, відомостями про вчених та необхідними підручниками методичні посібники у вільному доступі до кінця року. Зареєстровані вчителі, які мають обліковий запис, зможуть відкривати ці інтерактивні матеріали. 

Підсилити свої вміння у mozaBook педагоги можуть на освітньому курсі EdPro “Використання програмного комплексу Mozaik вчителем Хімії”. 

Адже у самій системі Mozaik, окрім загальних можливостей створення зошитів уроків, є спеціально розроблені не лише відео та 3D, а й повністю готові Цифрові уроки. Понад пів сотні уроків з хімії розділені за розділами: Фізична, Неорганічна, Органічна, Хімічні ігри. Майже десяток інструментів та ігор, 220 3D-cцен, 70 відео та 260 зображень, що стосуються хімії. Окрім того, у програмі Мозабук можна створювати власні тестові завдання чи запитання з хімії для настільних ігор у програмі для роботи з цілим класом. 

Ютуб-, та Тік-Ток-канали на допомогу вчителям хімії 

Блог «Експериментальна Наука» з відео від відомого у мережі ТікТок вчителя хімії Гліба Рєпіча

Для тих, хто починає вивчати хімію, варто ознайомитися з матеріалами на ютуб-каналі вчительки біології та хімії Марії Чичковської, тут є відео з хімії та біології, посортовані по класах. 

Майже 40 відео у плей-лісті Лекторій для Юних Хіміків від факультету хімії КНУ імені Тараса Шевченка цікаво для старших класів, цілком можливо для позакласної роботи та всебічного розвитку учнів не лише на уроках хімії. 

На каналі “Хімія” від Наталії Бодюл можна знайти короткі презентаційні відео на різні теми.

Також Тік-Ток-канал "pharmchem.nuph" доцента Національного фармацевтичного університету Володимира Грудька з дослідами із продуктами та напоями з полиць супермаркетів. 

Періодичні таблиці

Хімічний калькулятор, 3D Periodic Table, mozaBook, Ptable

Хімічні калькулятори

3D періодична таблиця 3D Periodic Table

Періодична Система Ptable

Періодична таблиця в mozaBook 

Інтерактивна таблиця хімічних елементів

Інтерактивна таблиця хімічних елементів, вирахує точку плавлення, точку замерзання, точку кипіння кожного елемента, а також їхню вагу. 

А калькулятор допоможе розрахувати параметри будь-якого елементу з таблиці хімічних елементів Менделєєва. При натисканні на потрібний елемент під таблицею з'явиться назва українською мовою, порядковий номер у таблиці, вага, точка плавлення (кипіння), що істотно заощаджує час на пошук усіх цих різних даних.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень