A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Психологічна безпека дорослих і дітей під час повітряної тривоги у школі

Дата: 28.10.2022 10:47
Кількість переглядів: 54

Онлайн-курс допоможе дітям і вчителям підготуватися до повітряної тривоги у школі та впоратися зі стресовими ситуаціями, які можуть виникнути.

Разом зі Світланою Ройз, дитячою і сімейною психологинею, підготувлено курс саме для вчителів та вчительок. Він розповість, як допомогти дитині та собі подолати цю стресову ситуацію максимально безболісно.

Під час курсу ми навчимося складати алгоритм дій для переходу в укриття; змоделюємо різні стресові ситуації, які можуть виникнути; розповімо, як допомогти дитині швидко подолати панічну атаку. І наостанок – дізнаємось, як повернутися до навчання, коли повітряна тривога закінчилась.

У курсі, окрім теоретичного матеріалу, багато ігор та вправ, які допоможуть вам і вашим учням приборкати тривожність і повернутись у ресурсний стан.

Для кого цей курс:

Цей курс створено передовсім для вчителів, які працюють з учнями 1–11 класів, однак він буде корисним усім, хто працює з дітьми. Також він стане у пригоді всім батькам, хто хоче подбати про психічне здоров’я своєї дитини під час війни.

З курсу ми дізнаємось:

  • Що робити, коли пролунала сирена
  • Які реакції на стрес бувають у дітей
  • Як впоратись із панічною атакою у дитини
  • Які існують вправи для приборкання тривожності
  • Як заспокоїти себе і дитину, коли виходимо з укриття

Курс «Психологічна безпека дорослих та дітей під час повітряної тривоги у школі» розроблений у межах Програми «Безпечна школа», яка реалізується Фондом Східна Європа у співпраці з ДСНС, МОН та МВС. 

Посилання на курс


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень