A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Про проведення методичного семінару за темою «Ознайомлення з особливостями проведення професійного конкурсу «Учитель року – 2023»

Дата: 25.11.2022 11:10
Кількість переглядів: 16

22 листопада 2022 року Центр громадянського виховання провів у форматі ЧАТу методичний семінар за темою «Ознайомлення з особливостями проведення професійного конкурсу «Учитель року – 2023» в межах ХАБу «Педагогічна творчість» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини – 2030».

До участі в семінарі долучилися 46 освітян, серед яких: спеціалісти місцевих органів управління у сфері освіти; методисти Центрів освітніх технологій м. Харкова; директори (консультанти) ЦПРПП; керівники, заступники керівників, педагоги закладів загальної середньої освіти.

Під час методичного семінару відбулося ознайомлення освітян із нововведеннями в організації та проведенні всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у таких номінаціях: «Захист України», «Основи здоров’я», «Початкова освіта», «Фізична культура».

Були надані організаційно-методичні рекомендації щодо проведення першого туру конкурсу, який відбудеться в січні – лютому 2023 року.  Акцентовано увагу на правильному заповненні реєстраційної форми, інформаційної картки учасника першого туру. Надано відповіді на запитання учасників ЧАТу.

Зміст ЧАТу розміщено на Google диску https://drive.google.com/drive/folders/1P-ODpFoUmb-u5fZtBoldJM_nIrPZ6tOa?usp=share_link.

 

Запрошуємо творчих учителів до участі в Конкурсі!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень