A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Відкрито набір освітян та студентів психологічних факультетів на участь у проєкті «Школу-вгору»

Дата: 31.01.2023 13:05
Кількість переглядів: 36

Програма проєкту «Школу-вгору» розроблена міжнародними та українськими експертами, вчителями, тренерами та психологами і спрямована на розвиток цифрових компетентностей освітян та опанування ними засад психосоціальної підтримки учнів. У межах проєкту також передбачається оснащення шкіл технічними засобами для роботи.

У проєкті можуть взяти участь освітяни шкіл Луганської, Дніпропетровської, Чернігівської, Житомирської та Львівської областей. Приймання заявок від шкіл та студентів факультетів психології триває до 3 лютого 2023 року. Організатори проведуть конкурсний відбір, переможці отримають розклад заходів, із кожним освітнім закладом планують укласти Меморандум про співпрацю. 

Протягом року будуть реалізовані активності проєкту, а саме:

• залучення до роботи у навчальних закладах молодих психологів, які пройшли підготовку в напрямах травмотерапії;

• посилення компетентностей шкільних психологів і підготовка студентів психологічних факультетів до роботи в навчальних закладах за допомогою тренінгів щодо травм, посттравматичного стресового розладу та гендерно зумовленого насильства;

• підготовка локальних тренерів/ок із цифрових компетентностей за програмою з компонентом інклюзивного та онлайн-навчання щодо подальшого проведення тренінгів для педагогічного складу школи;

• надання освітньої підтримки вчителям;

• закупівля обладнання.

Проєкт реалізується БО БФ «Восток SOS» у партнерстві з естонською організацією «Mondo», БФ «Справжні українці» та БФ «Щире серце» за підтримки Гуманітарного фонду для України.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень