A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Щорічний Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс «Ми – Патріоти України!». Шкільний портал

Дата: 16.02.2023 09:53
Кількість переглядів: 48

«Шкільний портал»  пропонує навчальним закладам та учням області долучитися до VІІ щорічного Всеукраїнського національно-патріотичного  конкурсу «Ми – Патріоти України!»

До участі запрошуються учні 1 — 11 класів. Конкурс включає в себе завдання різного рівня та об’єднує в собі питання з історіїгеографіїмови та літератури України.

Вартість участі для кожного учасника коштує 20 грн. Мінімальна кількість учасників від навчального закладу – 6 учнів, максимальна – не обмежена. Учасники отримають електронні сертифікати різних ступенів. Електронним сертифікатом також буде нагороджено вчителя, який здійснюватиме функції куратора.

Детальніше про умови можна дізнатись, перейшовши за посиланням: http://testportalua.com/news/pochatok_reestraciji_na_vii_shhorichnij_vseukrajinskij_nacionalno_patriotichnij_konkurs_mi_patrioti_ukrajini_2023_roku/2023-02-14-147

Як і в попередні роки, завдання подаються завдяки комп’ютерній програмі, яку необхідно буде завантажити з сторінки сайту в конкурсний день. На даний час за посиланням    http://testportalua.com/load/0-0-0-24-20     необхідно обов’язково   спробувати демонстраційну програму. (Натисніть на посилання і завантаження почнеться автоматично. Програма невелика, тому завантажить швидко).

Заявку потрібно подати до 10 березня (включно). Бланк заявки можна завантажити за посиланням: http://testportalua.com/load/0-0-0-22-20 (Натисніть на посилання і завантаження почнеться автоматично)

Увага! Якщо в період проведення конкурсу навчальні заклади будуть перебувати на дистанційному навчанні, дозволяється проводити конкурс дистанційно.

Якщо у Вас виникли питання – напишіть на електронну скриньку zno.probne@gmail.com


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень