A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Про організацію та проведення конкурсу есе «Мій Шевченко»

Дата: 02.03.2023 11:23
Кількість переглядів: 33

Громадська організація «Інноваційні обрії України» проводить Всеукраїнський конкурс есе «Мій Шевченко» (лист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 21.02.2023 № 21/08-241 «Про організацію та проведення конкурсу есе «Мій Шевченко»).

Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т. Г. Шевченка, актуалізація пам’яті про Кобзаря та його ролі у закладанні духовних основ української нації, утвердження морально-етичних заповідей митця як важливого чинника консолідації суспільства, національно-патріотичне виховання здобувачів середньої, професійної та вищої освіти, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, підтримка і стимулювання талановитої молоді і творчої праці педагогів.

У 2022/2023 навчальному році Конкурс триватиме з 15 лютого до 12 березня 2023 року. До розгляду в Конкурсі приймаються есе (далі – Есе) учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, здобувачів фахової передвищої освіти, здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти, здобувачів вищої освіти.

На Конкурс приймаються творчі роботи в жанрі есе, що відповідають темі конкурсу і є самостійним, особистісним осмисленням постаті митця та значення його творчої спадщини в житті конкурсанта чи українського народу в цілому. Роботи учасників конкурсу не рецензуються.

Конкурс проводиться у номінаціях за віковими категоріями: здобувачі освіти середніх класів закладів загальної середньої освіти (5-8 класи), здобувачі освіти старших класів закладів загальної середньої освіти (9-11 класи), здобувачі освіти професійних (професійно-технічних) закладів освіти, здобувачі освіти закладів фахової передвищої освіти та здобувачі освіти закладів вищої освіти України. Журі має право ввести додаткові номінації для учасників Конкурсу, які не стали переможцями у своїй віковій категорії, але чиї роботи вважатимуть за потрібне виділити за їх оригінальність змісту чи за іншими критеріями.

Есе має бути оригінальним та неопублікованим раніше. Плагіат або копіювання чужих думок чи історій заборонені. Есе створюється самостійно автором, співавторство не допускається. Конкурсні роботи учасників проходять «сліпе» оцінювання членами журі за такими критеріями: відповідність темі і меті Конкурсу, оригінальність, дотримання мовних норм та естетичне оформлення.

Етапи проведення конкурсу:

  1. До 12 березня 2023 року — прийом авторських Есе на електронну пошту: obrii.info@gmail.com (в темі вказати Конкурс Шевченка).
  2. Додатково просимо здійснити реєстрацію на конкурс есе «Мій Шевченко» та завантажити есе за допомогою прикріпленого файлу за посиланням: https://forms.gle/8C8BdvvkMPCNXmjy9
  3. З 13 березня до 17 березня 2023 року — оцінювання творів конкурсною комісією (журі), підведення підсумків Конкурсу.
  4. 18 березня 2023 року – нагородження переможців конкурсу.

Переможці Конкурсу за віковими категоріями та в окремих номінаціях нагороджуються дипломами та пам’ятними подарунками. Педагоги, які підготували переможців Конкурсу, будуть відзначені подяками та пам’ятними подарунками.

З Положенням про конкурс есе та технічними вимогами можна ознайомитися на сайті Громадської організації «Інноваційні обрії України» (http://obrii.org.ua/konkurs ).

Отримати інформацію щодо умов участі у Конкурсі можна за тел. 097-73-88-355, Шарова Тетяна Михайлівна, e-mail: tanya_sharova@ukr.net   

Просимо сприяти поширенню інформації про Конкурс та організації його проведення у закладах освіти.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень