A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Вітаємо переможців!

Дата: 13.03.2023 11:52
Кількість переглядів: 32

З 17 січня по 25 лютого 2023 року в дистанційному режимі відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Проведення ІІ етапу конкурсу-захисту було організовано в 68 секціях 12-ти наукових відділень. На розгляд журі було подано 369 дослідницьких робіт учнів-переможців районних (міських) етапів: у науковому відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – 38; мовознавства – 38; хімії та біології – 32; екології та аграрних наук – 29; історії – 36; філософії та суспільствознавства – 67; наук про Землю – 17; математики – 16; фізики і астрономії – 18; економіки – 25; інформаційних технологій – 25; технічних наук – 28.
Від районів Харківської області надійшла 61 дослідницька робота; від районів міста Харкова – 172; від закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, закладів освіти обласного (міського) підпорядкування у межах Харківської області – 136.
До участі у ІІІ (фінальному) етапі конкурсу-захисту, який відбудеться в травні цього року, рекомендовано 64 дослідницькі проєкти здобувачів освіти, які будуть представляти команду Харківської області.

Учні комунального закладу «Безлюдівський юридичний  ліцей імені Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая Безлюдівської селищної ради» брали участь та посіли призові місця:

І МІСЦЕ У СЕКЦІЇ “ПЕДАГОГІКА”

І МІСЦЕ У СЕКЦІЇ “СОЦІОЛОГІЯ”

І МІСЦЕ У СЕКЦІЇ “ПСИХОЛОГІЯ”

І МІСЦЕ У СЕКЦІЇ “ФІЛОСОФІЯ”

ІІ МІСЦЕ У СЕКЦІЇ “ПСИХОЛОГІЯ”

ІІІ МІСЦЕ У СЕКЦІЇ “СОЦІОЛОГІЯ”

 СЕКЦІЯ “ПРАВОЗНАВСТВО” (Учасник)

СЕКЦІЯ “ІСТОРІЯ УКРАЇНИ” (Учасник)

Щиро вітаємо педагогів, які підготували, координували та підтримували учнів в цьому нелегкому змаганні - БЄЛЯЄВУ Карину Юріївну, СЕРГІЄНКА Всеволода Сергійовича!  Висловлюємо вдячність за підготовку та гідний виступ учнів у конкурсі-захисті МАН, пишаємося Вашими досягненнями!

Бажаємо віри у власні сили, наукових успіхів і наснаги!

               


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень