A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «STEM – світ інноваційних можливостей. Модель STEM-закладу освіти: стратегії, структура, напрями та форми діяльності»

Дата: 10.04.2023 11:54
Кількість переглядів: 40

У рамках Чотирнадцятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2023» та VI Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2023» 17 травня 2023 року буде проведено Всеукраїнську науково-практичну онлайн-конференцію «STEM – світ інноваційних можливостей. Модель STEM-закладу освіти: стратегії, структура, напрями та форми діяльності» з метою обговорення стану впровадження та перспектив розвитку STEM-освіти в Україні, представлення моделі впровадження STEM-освіти у закладах освіти, вивчення ефективних науково-методичних підходів реалізації напрямів STEM-освіти.

До участі запрошуються науковці, педагогічні працівники, керівники закладів освіти, фахівці з інноваційної діяльності, зацікавлені особи у розвитку STEM-освіти.

Для участі у конференції необхідно зареєструватися до 15 травня 2023 року за покликанням: https://stem.nppu.org/#Registration.

Конференція відбудеться в онлайн-режимі (ідентифікатор конференції та код підключення буде надіслано на електронну скриньку учасникам).

 

Початок пленарної частини конференції – 13:00, початок майстер-класів – 15:00.

Програма конференції

Участь у конференції безоплатна. Кожен учасник заходу отримає сертифікат учасника конференції. Відповідно до освітньої програми підвищення кваліфікації для педагогічних працівників «Теорія і практика STEM-освіти в Україні» (схвалено Вченою радою ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (протокол № 2 від 1 березня 2023 р.) усі охочі можуть отримати сертифікат підвищення кваліфікації на 4 години шляхом навчання у майстер-класах.

Організатори конференції: відділ STEM-освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Координатор конференції:

Оксана Лозова, завідувачка сектору науково-методичного забезпечення STEM-освіти (тел. 248-24-65),

технічна підтримка конференції (тел. 097-394-05-40).


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень