A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Підсумкове оцінювання результатів навчання учнів 5-го класу НУШ з математики (ІІ семестр 2022/2023 навчального року)

Дата: 23.05.2023 09:10
Кількість переглядів: 19

Навчання,  що проходить у школах у непростих умовах воєнного стану, триває останні тижні. Постановою Кабміну визначена тривалість навчального 2022-2023 року – з 1 вересня 2022 -го до 30 червня 2023-го, але рішення про його завершення,  дату останніх дзвінків  прийматимуть місцеві адміністрації та адміністрації шкіл з урахуванням безпекової, військово-політичної ситуації.

Окремі  питання здобуття освіти в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні  викладені у наказі МОН № 563 від 15.05.2023 року  (Додаток 1).

Річне оцінювання здійснюється відповідно до облікованих у класному журналі результатів навчання школярів та відображається у Свідоцтві досягнень у графі «Характеристика результатів навчання» шляхом виставлення оцінки за кожну групу загальних результатів та «загальної оцінки результатів навчання».

Механізм виведення останньої визначається для кожного предмета й описується в інструментарії оцінювання в освітній програмі.

Якщо оцінювання проводилось у І семестрі за рівневою шкалою, а в ІІ семестрі – за бальною, при виставленні річної оцінки рекомендується орієнтуватись на оцінку за ІІ семестр.

У Свідоцтві  заповнюється таблиця «Характеристика результатів навчання» з декількома стовпцями, у яких зазначається:

1. Навчальні предмети, визначені затвердженою освітньою програмою закладу.

2. Результат навчання за кожним навчальним предметом. Рекомендується оцінювати сформованість таких умінь та навичок школярів із навчальних предметів, зокрема:

Математика:

• опрацювання проблемних ситуацій та створення математичних моделей;

• розв’язання математичних задач;

• критична оцінка результатів розв’язання проблемних ситуацій.

Як завершення  у цьому навчальному році  науково-методичного супроводу впровадження нової моделі оцінювання освітніх досягнень учнів 5-их класів НУШ шляхом створення розробок відповідного інструментарію (http://barna-consult.com/category/nush-u-5-6-klasah/nush-u-5-kl/), зокрема й у процесі вивчення математики,  вашій увазі пропонується ТДР №5 «Повторення та систематизація навчального матеріалу» (Додаток 2) і таблиці щодо виставлення оцінки за кожну групу загальних результатів та «загальної оцінки результатів навчання» (Додаток 3).

Джерело

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень