A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Методичні рекомендації «Інструментарій оцінювання готовності дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи»

Дата: 06.06.2023 10:18
Кількість переглядів: 17

Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 31.05.2023 № 1/7735-23 «Про інформування» повідомляє, що лабораторією психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України підготовлено методичні рекомендації «Інструментарій оцінювання готовності дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи».

У методичних рекомендаціях представлено комплекс діагностичних завдань «Чарівні перетворення» для оцінювання готовності дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи.

Запропоновані діагностичні завдання можуть бути використані практичними психологами, соціальними педагогами, вихователями закладів дошкільної освіти, учителями початкових класів закладів загальної середньої освіти.

Ознайомитися з методичними рекомендаціями «Інструментарій оцінювання готовності дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» можна за посиланням: https://lib.iitta.gov.ua/735298/


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень