A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Про проведення заходів для керівників закладів дошкільної освіти

Дата: 29.06.2023 15:36
Кількість переглядів: 21

Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» повідомляє про серію круглих столів «Сучасний заклад дошкільної освіти: лідерство. Діджиталізація. Майбутній капітал» у період з 04-18 липня 2023 року для керівників закладів дошкільної освіти (лист Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» від 26.06.2023 № 21/08-1085).

Мета заходів полягає в інформуванні про виконання завдань піклування і розвитку дітей раннього та дошкільного віку, передбачених програмою освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування» (Education & Care). рекомендованої до впровадження Міністерством освіти і науки України (наказ № 1121 від 23.10.2021) та освітню програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Освіта та піклування» (Education & Care) з урахуванням соціокультурних та політико-економічних умов розвитку України, європейського вектору модернізації освіти держави, напрямів її реформування, новітніх наукових розробок і кращих практик у галузі дошкільної освіти, андрагогіки на основі чинного законодавства.

Ознайомитися з програмою освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування» (Education & Care) можна за посиланням: https://mon.gov.ua/storage/app/media/doshkilna/programi/2022/09/02/Prohrama. osv.ditey.rannoho.ta.doshkil.viku-OSV.I.PIKLUVANNYA.02.09.2022.pdf

Зареєструватись на захід керівники закладів дошкільної освіти можуть за посиланням: https://forms.gle/MsAn7y3bphrmXQat7, обравши конкретний день та час для зустрічі.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень