A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Про проведення додаткового набору до літньої онлайн-школи з програмування

Дата: 08.08.2023 13:22
Кількість переглядів: 39

Міністерство освіти і науки України інформує,що громадська організація «Фундація розвитку інновацій» та благодійний фонд «Star for Life Ukraine» планують проведення додаткового набору до безкоштовної відкритої літньої онлайн школи з основ програмування на Java,заняття в якій буде розпочато 14 серпня 2023 року. Метою проведення літньої онлайн школи з основ програмування є ознайомлення та якомога більш раннє залучення школярів, починаючи з 5 класу, до реальної розробки програмного забезпечення засобами сучасного програмування,що у подальшому може стати для старшокласників основою для отримання престижної професії.

Також до навчання запрошуються учителі,які зможуть використати набуті знання в освітньому процесі. Навчання в школі провадитиметься згідно двох навчальних програм,розрахованих для учнів 5-7-х та 8-11-х класів,відповідно навчальна програма онлайн школи базується на змістовій частині комплекту відеоматеріалів «Програмування на Java», що має гриф «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах». Реєстрація учнів та учителів інформатики, які виявлять бажання приєднатись до навчання, здійснюється до 10.08.2023 за покликанням: https://forms.gle/zHByGiYB2vCXBD6B7

Водночас інформуємо, що найбільш успішним учням онлайн школи з малозабезпечених сімей,а також з числа ВПО,буде передано бувші у вжитку, але потужні ноутбуки, які надано ІТ-компаніями північної Європи через благодійний фонд «Star for Life Ukraine».

 

« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень