A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Можливості щодо підвищення кваліфікації для освітян

Дата: 08.08.2023 15:12
Кількість переглядів: 16

Офіс доброчесності НАЗК запустив пізнавальний курс підвищення кваліфікації для вчителів — “Навчати(ся): що розповісти про доброчесність на уроці”.

Долучитися до навчального проєкту можна платформі Study.NAZK.

Навчальний курс допоможе освітянам підвищити обізнаність щодо корупції та її негативних наслідків, а також надасть дієві інструменти для роботи зі школярами з теми антикорупції та доброчесності.

Розробники курсу акцентують увагу на важливості формування моральних якостей учнів та розвитку критичного мислення. Він включає такі змістові частини: 7 тем, присвячених антикорупції і доброчесності; практичні інструменти, які допоможуть працювати з учнівством і виховати справжніх лідерів; ексклюзивні інсайти, які активізують творчий потенціал учителів і покращать їхні навички роботи зі школярами.

урс   охоплює  такі компетентності   вчительства   за   професійним   стандартом,   як:   здатність формувати   ціннісні   ставлення   учнів   (А2.7);   здатність   добирати   та використовувати   сучасні   та   ефективні   методики   навчання,   виховання   та розвитку учнів (А2.4); здатність розвивати в учнів критичне мислення (А2.5).


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень