A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Міністерство освіти і науки України за підтримки ЮНЕСКО та Уряду Японії запроваджує навчальний курс, який має на меті посилити потенціал практичних психологів, які працюють у системі освіти України

Дата: 14.08.2023 08:43
Кількість переглядів: 37

Війна проти України призвела до величезних руйнувань у всіх сферах діяльності, поставивши під загрозу право українців та українок на освіту. Щоб захистити це фундаментальне право, Міністерство освіти і науки України за підтримки ЮНЕСКО та Уряду Японії запроваджує навчальний курс, який має на меті посилити потенціал практичних психологів, які працюють у системі освіти України, з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах збройного конфлікту.

Допомагати школярам долати страхи, підтримати у кризових ситуаціях чи спрямувати до пошуку власного покликання, забезпечити збереження психічного здоров'я учнів — це все завдання практичного психолога. Сьогодні його роль в освіті набуває все більшого значення. 

Уже відбувся перший етап курсу підвищення кваліфікації «Зміцнення потенціалу практичних психологів закладів освіти».  Там пройшли підготовку тренери, які тепер координуватимуть і супроводжуватимуть навчання учасників другого етапу.

До другого етапу курсу можуть долучитися усі практичні психологи, які працюють у закладах освіти України, — безкоштовне навчання стартує 21 серпня!

Під час підготовки навчальної програми проаналізували нинішній рівень забезпечення психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, а також урахували результати опитування понад 4500 практичних психологів закладів освіти. 

На курсі практичні психологи опанують нові навички, поділяться досвідом, дізнаються, які інструменти й матеріали, передбачені міжнародними стандартами.  Це допоможе ще ефективніше реагувати на виклики сьогодення та надавати психосоціальну підтримку учням. 

Хочете долучитися до навчання? 

Хутчіше реєструйтеся

Працюємо разом, щоб створити учням і ученицям комфортні умови для навчання та зростання!

Курс запроваджений Міністерством освіти і науки України за підтримки ЮНЕСКО та уряду Японії в межах Національної програми з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої першою леді України. Навчання здійснюється партнерською організацією Видавництво «Ранок».


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень