A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Оголошено набір вчителів до проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті»

Дата: 04.09.2023 15:13
Кількість переглядів: 26

Оголошено набір вчителів до проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті»

Команда проєкту IREX «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» спільно з АУП у співпраці з Міністерством освіти і науки України оголошують про старт набору до проєкту та запрошують активних вчителів/-льок долучитися до великої медіаграмотної спільноти!

✅ Якщо ви бажаєте застосовувати цифрові методи викладання, проводити інноваційні вправи та навчати учнів та учениць стійкості до дезінформації та маніпуляцій — запрошуємо вас до реєстрації у проєкті: https://forms.office.com/r/YnhwyutJch 

Хто може взяти участь у проєкті? 

✏️ До участі у конкурсному відборі запрошуються вчителі/-льки, які викладають історію у 8-10 класах, українську мову та літературу в 8-9 класах і мистецтво у 9 класі.

✏️ IREX прийматиме заявки від представників/-ць закладів загальної середньої освіти усіх форм власності.

✏️ Освітяни, які бажають приєднатися до проєкту, мають заповнити та подати заявку на участь індивідуально. 

✏️ Кількість заявок від шкіл та регіонів необмежена. Тимчасово переміщені учителі також можуть подаватися до участі. Можливість подачі заявок закладами освіти, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, відсутня.

✏️ До проєкту можуть долучатися заклади освіти, які знаходяться в інших країнах та підпорядковані Міністерству освіти і науки України.

Що на вас очікує?

Першим етапом участі у проєкті є проходження базового онлайн-навчання з інфомедійної грамотності, а також спеціалізованого навчання з інтеграції навичок інфомедійної грамотності в уроки від експертів/-ток проєкту.  Після проходження тренінгів учителі/-льки отримають електронні навчально-методичні матеріали: конспекти уроків, презентації, роздавальні та інші матеріали, розроблені за методикою IREX. 

Надалі команда проєкту запрошуватиме освітян до участі у заходах з професійного розвитку, зустрічах для обміну досвідом як в Україні, так і за кордоном, творчих конкурсах та проєктах з просування медіаграмотності для вчителів/–льок та їхніх учнів/-ниць тощо. Учасники/-ці зможуть спілкуватися з колегами з інших регіонів, обмінюватися досвідом, впроваджувати кращі практики викладання.

Набір учасників/-ць триває з 1 вересня по 1 жовтня 2023 року

Деталі про набір та подачу заявок доступні за посиланням: https://l2d.in.ua/ 

Заохочуємо вас поширювати інформацію про набір серед зацікавлених колег та колежанок. Приєднуйтеся до нашої спільноти, щоб разом працювати над розвитком медіаграмотного суспільства! 

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства США в Україні та Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Академією української преси. 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень