A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Мінветеранів пропонує провести урок "Герої рідного краю" до Дня захисників і захисниць України

Дата: 19.09.2023 10:45
Кількість переглядів: 60

Мінветеранів пропонує провести урок “Герої рідного краю” до Дня захисників і захисниць України

Дата: 19.09.2023

Мінветеранів пропонує до Дня захисників і захисниць України провести у закладах освіти області урок мужності “Герої рідного краюˮ, присвячений мешканцям місцевих територіальних громад, які дають відсіч російській агресії, захищають територіальну цільність нашої держави, та зробили особистий внесок у захист незалежності України.

Українські захисники і захисниці стали символом хоробрості, патріотизму й боротьби народу за свободу та незалежність. Їх відданістю та сміливою боротьбою захоплюється кожен українець та цілий світ.

З початком російсько-української війни у 2014 році майже чотириста тисяч українців взяли зброю до рук у лавах Збройних сил України, Національної гвардії України, правоохоронних органів і добровольчих формувань, а з початком повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України стало понад мільйон українців, щоб зупинити агресію російської федерації та відстояти незалежність України.

Військові операції, що здійснюються українськими воїнами під час захисту незалежності та територіальної цілісності України увійдуть у воєнну історію, стануть основою для розробки нових воєнних тактик та стратегій, а імена кожного захисника ізахисниці України назавжди закарбуються в історії України.

Саме тому рекомендуємо під час проведення уроку мужності “Герої рідного краюˮ в закладах освіти обговорити із учнями цінності,за які боряться їх земляки - захисники і захисниці у російсько-українській війні, а саме: незалежність та територіальну цілісність, волю, соборність, гідність України та українців. Розповісти учням, враховуючи їх вікові та психоемоційні особливості, про пам’ятні події російсько-української війни та визначні здобутки як українського війська в цілому, так і окремих представників місцевих територіальних громад з обов’язковим дотриманням вимог захисту інформації.

За можливості просимо до проведення уроку мужності “Герої рідного краюˮ залучати захисників і захисниць України. Метою даного заходу є формування сталих знань про героїчну боротьбу Українського народу за утвердження та збереження суверенітету власної держави, ідеалів національної гідності, свободи, народної єдності, а також підвищення рівня громадянської свідомості молоді, формування почуття гордості за свою країну та готовності до виконання обов'язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України на героїчному прикладі Захисників та Захисниць України.

Лист Мінветеранів від 14.09.2023 р. №8955/1.2/5.1-23 "Щодо проведення уроку “Герої рідного краю” у закладах освіти"


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень