A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Про школу майстерності «Педагогічний стартап» за результатами всеукраїнського конкурсу «Учитель року»

Дата: 27.09.2023 09:30
Кількість переглядів: 14

З метою популяризації досвіду учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у 2022 та 2023 роках Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» у партнерстві з видавництвом «Ранок» проводить
всеукраїнську школу майстерності «Педагогічний стартап».
Заходи школи відбуватимуться в дистанційному форматі протягом жовтня 2023 року, щовівторка та щочетверга, початок – о 15:00 (програма школи):

Педагогічні працівники, які до 12 години 01 жовтня 2023 року зареєструються за покликанням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTqu2tWKJEZ10mR2xaUhb5qdKkGu2R3b7uWqo2G4anChEd-g/viewform, отримають відповідний сертифікат.
Після завершення роботи школи майстерки будуть доступні для перегляду на YouTube каналах «Учитель року» та «Видавнича корпорація Ранок».
Просимо пошири цю інформацію серед керівників закладів загальної середньої освіти, вчителів початкової школи, біології, захисту України, інформатики, музичного мистецтва, основ здоров’я, основ правознавства, фізичної культури та всіх, хто прагне розвитку й нових знань.

Реєстраційна форма на Педагогічний стартап-2023

Спікерами цього заходу стануть професіонали, які впроваджують власні педагогічні ідеї та успішно реалізують сучасні освітні практики. Серед них переможці, лауреати, фіналісти та члени журі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022», «Учитель року – 2023». Вони відкриті новим знанням та готові ділитися своїми напрацюваннями! Це унікальна можливість для професійного розвитку, обміну досвідом та ознайомлення з сучасними методами навчання.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень