A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Вітаємо з Міжнародним днем соціального педагога!!!

Дата: 02.10.2023 09:52
Кількість переглядів: 21

2 жовтня у світі відзначають Міжнародний день соціального педагога. Офіційно його заснували у 2009 році на Міжнародній конференції соціальних педагогів у Копенгагені.

Соціальні педагоги постійно співпрацюють із психологами. У навчальних закладах України ці спеціалісти разом складають психологічну службу освіти. Головні завдання соціального педагога – це профілактична, роз’яснювальна, корекційна робота, забезпечення здоров’я дітей, що навчаються у закладі, в тому числі фізичного, психічного, соціального. Питання освіти проблемних дітей та підлітків – одне з найважливіших серед вчителів, адже до кожного з них потрібен особливий підхід. Своєчасне виявлення проблеми значно полегшує навчання і дає позитивний результат.

Сьогодні в усьому світі живуть мільйони відомих та успішних людей, що колись були проблемними підлітками. Завдяки допомозі соціальних педагогів, вони отримали гарну освіту та змогли досягти успіху.

Вдячні за плідну працю соціальним педагогам закладів освіти Безлюдівської селищної ради! Вітаємо Катерину В'ячеславівну, Наталію Миколаївну, Валерію Віталіївну, Надію Анатоліївну!

Бажаємо, щоб життя було наповнене щастям, радістю, здоров'ям, привітними та вдячними посмішками. Нехай удача буде вашим невід'ємним супутником, а у всіх починаннях супроводжує лише успіх!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень