A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Всеукраїнська акція «Національний тиждень читання»

Дата: 15.11.2023 09:26
Кількість переглядів: 31

Державна установа «Український інститут книги» з 04 до 10 грудня 2023 року проводить Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання» під гаслом «Бути своїми», мета якої — консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду.

Запрошуємо долучитися до Акції бібліотекарів, учителів-філологів, учителів початкових класів, батьків. Для цього потрібно:

1) на офіційних вебсайтах і сторінках у соціальних мережах розмістити інформацію про Акцію;

2) організувати відповідні заходи, наприклад, уроки читання, обговорення літературних творів, читання вголос, вікторини, зустрічі з письменниками, квести тощо. Деякі заходи можуть бути присвячені 130-річчю від дня народження українського письменника Миколи Хвильового;

3) поділитися фотозвітами проведених заходів і розмістити їх на офіційних вебсайтах і сторінках у соціальних мережах, використавши хештеги #тижденьчитання2023 та #бутисвоїми;

4) інформацію про  заходи, проведені в рамках Тижня, просимо надіслати до КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» на e-mail: zh9560@ukr.net   до 11.12.2023.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень