A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Всеукраїнський форум «Сьогодні заради майбутнього: освіта у воєнний та післявоєнний час»

Дата: 15.11.2023 09:27
Кількість переглядів: 14

Громадська організація “Центр інноваційної освіти “Про.Світ” спільно зі Службою освітнього омбудсмена України за підтримки програми “U-LEAD з Європою“ реалізували проєкт “Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей”, що спрямований на розвиток та підтримку освітніх управлінців у громадах в період кризи.

З метою розширення мережі зв’язків на регіональному рівні та обміну досвідом між представниками органів місцевого самоврядування для освітян різних областей заплановано проведення 25 листопада 2023 року у місті Київ щорічний всеукраїнський форум «Сьогодні заради майбутнього: освіта у воєнний та післявоєнний час». Цьогоріч поговоримо про виклики та дієві рішення в освіті за часів великої війни, а ще — про бачення, як вона розвиватиметься після перемоги.

Програмою заходу передбачено 3 тематичних блоки:

  • Про.Безпека: безпечна освітня екосистема;
  • Про.Фахівці: безпечний дорослий;
  • Про.Відновлення — досвід деокупації та відновлення освітнього процесу.

Ці теми будуть висвітлені у різних форматах: від майстер-класів і дискусій до виступів експертів та сторітелінгу у форматі TEDTalks. А ще вперше представимо нові освітні продукти
«Про.Світ» для вчителів, управлінців і шкільної психологічної служби. Вхід на форум — книга для бібліотеки Миколаївського ліцею № 55. Цю акцію ми організуємо у партнерстві з фондом «savED».

Дізнатися більше про форум: https://today4future.kyiv.ua/. Форма реєстрації на подію: https://e.surl.li/forum_251123. Кількість місць обмежена.

Початок заходу о 12:00. Формат події — наживо. З метою забезпечення безпекової ситуації, усі деталі щодо місця проведення, програми і спікерів надішлемо зареєстрованим учасникам на пошту.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень