A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Відбувся Міжнародний науковий форум «Україна в епоху Голодомору: влада, опір, ідентичність»

Дата: 28.11.2023 09:29
Кількість переглядів: 19

23–25 листопада 2023 р. в українській столиці відбувся Міжнародний науковий форум «Україна в епоху Голодомору: влада, опір, ідентичність», на якому зібралися провідні фахівці з історії Голодомору. Щира дяка пані Людмилі Гриневич за можливість долучитися до його проведення, зокрема отримати новий досвід бути модератором презентації творчих робіт учнів - переможців 8 Міжнародного міждисциплінарного конкурсу імені В. Маняка та Л. Коваленко. За участь у цьому Сергієнко Всеволод Сергійович - отримав Диплом з відзнакою.

 

Форум зібрав провідних науковців з даної проблематики, які ділилися своїми науковими напрацюваннями, були цікаві та змістовні доповіді. Голодомор 1932-1933 рр. - це не лише втрати, жертви, а також й опір народу проти знищення ідентичності українців. « Ми є… Були… І будемо ми…».

Голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович наголосив, що під час презентації теми Голодомору-геноциду передусім необхідно спиратися на якісні академічні дослідження й популяризувати їх на міжнародних майданчиках.

  

Спільнота педагогів закладів освіти Безлюдівської селищної ради щиро вітає СЕРГІЄНКО Всеволода Сергійовича з такими високими результатами професійної діяльності. Дякуємо за популяризацію історії своєї  Батьківщини, рідного краю, його чудових людей, за прагнення зберегти і підсилити зв'язок поколінь!

Слава Україні! Героям слава!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень