A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальний заклад
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Безлюдівської селищної ради

Матеріали наради-семінару для керівників/спеціалістів МОУСО, директорів/консультантів ЦПРПП Харківської області за темою «Основні питання щодо організації закінчення 2023/2024 н.р.»

Дата: 28.05.2024 10:06
Кількість переглядів: 4

22 травня 2024 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації спільно з Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» за участі Управління Державної служби якості освіти в Харківській області проведено нараду-семінар за темою «Основні питання щодо організації закінчення 2023/2024 н.р.» (формат Zoom-конференції).

Захід проводився в межах ХАБу «Відкрите партнерство» регіонального проєкту підвищення якості освіти «Освітній технопарк Харківщини – 2030».

Під час наради-семінару визначено мету та завдання МОУСО, методичних служб наприкінці 2023/2024 н.р. в умовах перезавантаження реформи за Концепцією НУШ; інформовано керівників МОУСО та директорів ЦПРПП про участь Харківської області у пілотному проєкті щодо формування мережі академічних ліцеїв; висвітлено концептуальні зміни в програмі та підходах до викладання  предмета «Захист України»; акцентовано увагу на особливостях укладання освітніх програм закладів загальної середньої освіти Харківської області в 2023/2024 н.р.; актуалізовано проблемні аспекти використання модельних навчальних програм та  проаналізовано стан впровадження інтегрованих курсів у ЗЗСО Харківської області в 2023/2024 н.р.; запропоновано різні форми методичної підтримки педагогів щодо реалізації інтегрованого підходу.

Також у межах заходу окреслено завдання щодо підвищення якості освіти в дистанційному форматі в закладах освіти Харківської області; інформовано учасників про хід підвищення кваліфікації керівників ЗЗСО та вчителів 5-6 класів з метою підготовки до впровадження Концепції НУШ (за субвенцією).

У нараді-семінарі брали участь 126 осіб – керівників/спеціалістів місцевих органів управління у сфері освіти,  директорів/консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників, центрів освітніх технологій м. Харкова.

Матеріали заходу розміщені за посиланнями: https://cloudstorage.edu-post-diploma.kharkov.ua/s/EbPXGAdY7tjbJMW  або http://edu-post-diploma.kharkov.ua/wp-content/uploads/2024/05/22.04.2024.zip


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень